VALSTS SVĒTKI MUZEJĀ

VALSTS SVĒTKI MUZEJĀ

03.11.2023.

Aicinām Latvijas valsts svētkus atzīmēt kopā ar mums! Piedāvājam lielisku iespēju 11. novembrī un 18. novembrī gan vēsturisko Bangertu villu, gan atvērtā krājuma ekspozīciju apmeklēt bez maksas!

10. novembrī plkst. 14.00 Kuldīgas Mākslas namā (1905. gada ielā 6) Kuldīgas novada muzejs aicina klausītājus piedalīties Neatkarības karam veltītā seminārā un uzzināt vairāk par to, kā notika jaundibinātās Latvijas valsts militāra aizstāvēšana un kā karā bija iesaistīta Kuldīga un kuldīdznieki.

11. novembrī no plkst. 10.00–14.00 sadarbībā ar Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljonu Lāčplēša dienas pasākuma ietvaros Bangertu villā norisināsies svētku lentīšu locīšanas darbnīca.

18. novembrī no plkst. 10.00 – 17.00 Kuldīgas iedzīvotāji un viesi aicināti viesoties Bangertu villā svētku dienas noskaņās! Būs iespējams apskatīt pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes, baudīt siltu tēju un svētku gardumus, veidot piemiņas dekoru un pārbaudīt zināšanas par mūsu novadu.

Uz tikšanos muzejā!