KULDĪGA UN NOVADS 100 GADOS | KNM

KULDĪGA UN NOVADS 100 GADOS

bulta.png

Virtuālā izstāde tapusi, veidojot Latvijas simtgadei veltīto izstādi "Kuldīga un novads 100 gados", kas Kuldīgas novada muzejā bija apskatāma 2018. gadā no 4. maija līdz 28. oktobrim. Šajā video redzamas unikālas muzeja krājuma fotogrāfijas, kurās iespējams iepazīt Kuldīgas pilsētu un novadu Latvijas valsts pastāvēšanas 100 gados – no 1918. līdz 2018. gadam. Katra fotogrāfija attēlo nozīmīgus notikumus pilsētas, novada un tā iedzīvotāju dzīvē, kā arī vēsta par cilvēka nozīmi valsts veidošanā, attīstībā un saglabāšanā.

KULDĪGA SENĀK UN TAGAD

Virtuālajā izstādē "Senāk un tagad..." redzamās fotogrāfijas atklāj Kuldīgas pilsētvides stāstu, ļaujot skatītājam salīdzināt, kāda pilsēta bijusi senāk un kā tā mainījusies līdz 2018. gadam. Video pirmo reizi bija apskatāms Latvijas simtgadei veltītajā izstādē "Kuldīga un novads 100 gados", kuras apmeklētāji varēja iepazīt Kuldīgas un novada 100 gadu stāstu fotogrāfijās.

Saturs veidots 2018. gadā.