Svarīga informācija!

Svarīga informācija!

13.03.2020.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, no 13. marta līdz 14. aprīlim Kuldīgas novada muzejs būs apmeklētājiem slēgts. Nepieciešamības gadījumā ar muzeju iespējams sazināties sociālajos tīklos vai rakstot uz muzejs@kuldiga.lv.

Lai ierobežotu jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību, tiek atcelts Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākums Kuldīgā. Tie, kuri 25. martā vēlas godināt represijās cietušos, var nolikt ziedus pie piemiņas akmens Pētera ielā.

2. un 3. aprīlī plānotā starptautiskā zinātniskā konference „Kurzemes un Zemgales hercogistes laiks – unikāls periods pasaules vēsturē” tiek pārcelta uz 17. un 18. septembri. Kuldīgas novada muzejs aicina sekot aktuālajai informācijai muzeja sociālajos tīklos un mājaslapā www.kuldigasmuzejs.lv.

Rūpējoties par apkārtējo drošību, radošā darbnīca “Ģimeņu padarīšana” aprīlī un maijā nenotiks. Kuldīgas novada muzejs aicina sabiedrību būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus.