SALONVAKARS AR MŪZIĶI ANNIKU LANKU

SALONVAKARS AR MŪZIĶI ANNIKU LANKU

17.08.2022.

26. augustā plkst. 18.00 Kuldīgas novada muzejs aicina uz salonvakaru ar mūziķi Anniku Lanku. “Bangertu villas” viesiem būs iespēja veldzēties klaviermūzikas skaņās, baudot saviesīgas sarunas patīkamā gaisotnē muzeja salonā.

Salonvakarā mūziķe klausītājus pārsteigs ar improvizētiem klavierspēles skaņdarbiem un pašas komponētām melodijām no debijas albuma “Vol 1”.

Annika Lanka ir liepājniece. Mūziķes interese par klavierspēli veidojusies jau bērnībā, trinkšķinot māsas klavieres, bet nu jau viņa improvizē kopā ar Latvijas izcilākajiem pianistiem. Māksliniece savā mūzikas stilā mēģina notvert lielo grandu Olafura Arnaldsa un Džordža Vinstona darbos jūtamo, mierpilno gaisotni un emocijas.

Kuldīgas novada muzejs ar prieku atdzīvina 20. gs. salonvakaru tradīciju, kur senatnīgā vidē un patīkamā kompānijā gūt kulturālu baudījumu.

Vietu skaits ierobežots. Rezervācija, zvanot pa tālruni 22015462. Ieeja pasākumā bez maksas.

Uz tikšanos!