Publiskā adīšanas diena pie muzeja

Publiskā adīšanas diena pie muzeja

09.06.2020.

13. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 Kuldīgas novada muzeja rokdarbu kopa “Čaupe” aicina ikvienu interesentu uz Publisko adīšanas dienu, lai kopā dalītos adīšanas priekā.

Atkal satikšanās un adīšana notiks pie Bangertu villas. Publiskās adīšanas laikā ikvienam interesentam būs iespēja aplūkot rokdarbu kopas “Čaupe” sarūpēto ekspresizstādi. Tajā būs apskatāmi dažādi rokdarbi, ko darinājušas čaklās rokdarbnieces.

Rokdarbu kopa "Čaupe" darbojas kopš 2011. gada. Tā radās kā sabiedriska iniciatīva, tematiskās izstādes „Silda mani cimdi, zeķes, silda siltas villainītes” izglītojošo programmu laikā. Kopā darbojas vairāk nekā 30 dalībnieču, kuras apgūst dažādas rokdarbu tehnikas un mācās izgatavot skaistas lietas. Rokdarbu kopā darboties var ikviens – gan ar, gan bez priekšzināšanām. Rokdarbnieces vienmēr bijušas liels atbalsts muzeja un pilsētas organizētajās aktivitātēs, rīkojot radošās darbnīcas un meistarklases.

Kuldīgas novada muzejs aicina ikvienu būt atbildīgam un izvērtēt savu veselības stāvokli, pirms doties uz Publisko adīšanas dienu. Dalībniekus aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.