NODARBĪBAS SKOLĒNIEM

NODARBĪBAS SKOLĒNIEM

11.01.2022.

Aicinām skolotājus kopā ar skolēniem piedalīties izzinošās aktivitātēs brīvā dabā! Šobrīd pieejamas šādas muzejpedagoģijas nodarbības ārpus telpām:

• 5.–12. klašu skolēniem piedāvājam spēli "Vecpilsētas nianses", kas rosinās doties pastaigā pa vecpilsētu un iepazīt Kuldīgas seno ēku vēsturi, izmantojot mobilo telefonu;

• nodarbībā "Klusie pilsētnieki" 5.–12. klašu skolēniem piedāvājam doties aizraujošā un izzinošā pastaigā pa skulptūru parku un iepazīt novadnieces Līvijas Rezevskas dzīves gājumu un profesionālo darbību;

• fotospēlē "Iepazīsti Kuldīgu!" 1.–12. klašu skolēnus aicinām doties pastaigā pa pilsētu, sekojot kartē norādītajam maršrutam. Spēles laikā būs iespējams ieraudzīt visvecāko, visaugstāko, visplatāko Kuldīgā, Latvijā un Eiropā, kā arī uzzināt, kāpēc zivis “lido” Kuldīgā.

Lai pieteiktu savu klasi nodarbībai, zvani 22015462 vai raksti uz info.muzejs@kuldiga.lv!