top of page

MUZEJS SAŅEM AKREDITĀCIJAS APLIECĪBU

26.04.2023.


Svarīgs un priecīgs notikums Kuldīgas novada muzejā – aizvadīta akreditācija, kuru veic Kultūras ministrijas un muzeju nozares eksperti, lai pārliecinātos par muzeja profesionalitāti un paveikto iepriekšējos piecos gados. Pēc muzeja dokumentācijas rūpīgas pārbaudes un klātienes apsekošanas, īpašu uzmanību pievēršot Nacionālā muzeju krājuma priekšmetu saglabāšanas nodrošināšanai,14. aprīlī Kultūras ministrija ir izsniegusi muzejam akreditācijas apliecību, apliecinot, ka muzejs ir akreditēts uz pieciem gadiem.


Esam gandarīti par pozitīvo novērtējumu no nozares ekspertiem par paveikto un priecājamies par vērtīgajiem ieteikumiem nākotnes izaugsmei.


Piedāvājam nelielu ieskatu par muzeja darbu pagājušos piecos gados:Muzeju akreditācija Latvijā tiek veikta, lai nodrošinātu kvalitatīvu, profesionālu, uz sabiedrības interesēm un vajadzībām orientētu muzeju darbību. Akreditācija ir muzeju darbības izvērtēšanas process, kura rezultātā muzejam uz noteiktu laiku tiek piešķirts valsts atzīta jeb akreditēta muzeja statuss. Akreditācija Latvijā tika uzsākta 1999. gadā.

Commenti


bottom of page