Muzejs apmeklētājiem slēgts

Muzejs apmeklētājiem slēgts

21.10.2021.

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Kuldīgas novada muzejs būs apmeklētājiem slēgts no 21. oktobra līdz 15. novembrim.

Muzeja darbinieki turpinās darbu pie krājuma digitalizēšanas, atvērtā krājuma ekspozīcijas veidošanas un citiem aktuāliem jautājumiem. Nepieciešamības gadījumā ar mums var sazināties sociālajos tīklos vai rakstot uz muzejs@kuldiga.lv.

Atgādinām, ka joprojām ir pieejams muzeja piedāvājums ar dažādām izglītojošām brīvā laika aktivitātēm:

Kad muzeja izstāžu un ekspozīciju ēka atkal tiks atvērta, apmeklētāji varēs aplūkot ekspozīcijas “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”, kā arī Imanta Kristovska un Ellas Kristovskas-Mediņas kopizstādi un izstādi “Valdziņu pa valdziņam”, kas veltīta muzeja rokdarbu kopas “Čaupe” 10 gadu jubilejai.

Aicinām rūpēties par sevi un citiem, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, un sekot līdzi aktuālajai informācijai muzeja mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

Ļoti ceram uz drīzu tikšanos!