Muzejam jauns logo

15.02.2021.

Kuldīgas novada muzejs pēdējo gadu laikā ir audzis, savukārt nesen muzeja krājums tika pārvietots uz jaunu objektu – vēsturisko Latvijas bankas ēku Dzirnavu ielā 5, Kuldīgā, kur pašlaik tiek iekārtots daļēji atvērtais krājums. Šo iemeslu dēļ muzeja māksliniece Antra Meike radījusi jaunu un universālu logo, kas atspoguļo ne tikai vēsturisko Bangertu villu, bet visu Kuldīgas novada muzeju kopumā.

Vēsturiski Kuldīgas novada muzejs veidots kā Kuldīgas pilsētas muzejs, tādēļ jaunajā logo izvēlēti krāsu toņi no pilsētas karoga, tādā veidā parādot muzeja piederību Kuldīgai.

Logo centrālais elements, kas atspoguļo muzeja unikalitāti un piederību Kuldīgas novadam, ir saīsinājums KNM. Tas nav tikai muzeja nosaukums, bet arī oficiāli apstiprināts šifrs, ar ko tiek signēts katrs priekšmets, kas nonāk muzeja krājumā.

Paldies muzeja māksliniecei Antrai Meikei par jaunā logo radīšanu!

INFO.MUZEJS@KULDIGA.LV

TĀLR. 22015462
APMEKLĒTĀJU CENTRS

ADRESE