Līvijai Rezevskai 95

Līvijai Rezevskai 95

20.05.2021.

Šogad 20. maijā māksliniece Līvija Rezevska, kura aizgāja mūžībā 2004. gadā, 78 gadu vecumā, svinētu 95 gadu jubileju. Atminoties viņas paveikto un godinot tā klātbūtni pilsētā, Kuldīgas Mākslinieku rezidence sadarbībā ar Kuldīgas kultūras biedrību “Līvija” un Kuldīgas novada muzeju organizē pasākumu programmu "Ieritināties viņas klēpī".

Aicinām noskatīties video un uzzināt vairāk par pasākumu programmu un tēlnieci Līviju Rezevsku!

Vairāk informācijas par pasākumu programmu: Ieritināties viņas klēpī

Kuratore: Maija Rudovska

Mākslinieces: Līvija Rezevska, Inga Meldere, Ilze Vanaga, Danute Sīle un Annemarija Gulbe

Norises vietas: Kuldīgas Mākslas nams (1905. gada iela 6), Kuldīgas mākslinieku rezidences galerija (Pils iela 2), Līvijas Rezevskas izstāžu zāle (Mucenieku iela 19) un Pilsētas dārzs.

Organizē: Kuldīgas mākslinieku rezidence sadarbībā ar Kuldīgas novada muzeju un Kuldīgas kultūras biedrību "Līvija".

Sadarbības partneri un atbalstītāji: Kuldīgas novada pašvaldība, Valsts kultūrkapitāla fonds, Līvijas Rezevskas izstāžu zāle, Kuldīgas novada muzejs, Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs.

Video: Kristiāns Robalds, Jānis Dzilna, Annemarija Gulbe.

Foto: Kuldīgas novada muzeja krājums un Ievas Benefeldes personīgais arhīvs.

Dizains: Sabīne Vernere.