KULDĪGAS VELOFESTIVĀLA LAIKĀ ATVĒRTS MUZEJA BALKONS

KULDĪGAS VELOFESTIVĀLA LAIKĀ ATVĒRTS MUZEJA BALKONS

03.06.2023.

Baudi Kuldīgas velofestivālu un ieplāno apskatīt vienu no skaistākajiem skatiem Kuldīgā no muzeja balkona!

Sestdien, 3. jūnijā, Kuldīgas velofestivāla laikā, kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem no plkst. 11.00 līdz 15.00 būs atvērts muzeja balkons, kur varēs baudīt ne tikai krāšņo skatu uz Ventas rumbu, bet arī iemalkot glāzi atspirdzinoša, vasarīga dzēriena, fotografēties un ļauties nesteidzīgām sarunām.

Muzejā apskatāmas ekspozīcijas – “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gs. sākumā” un vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums”, kā arī trīs izstādes – muzeja krājuma priekšmetu izstāde “Lai top gaisma!”, Martas Safonovas gleznu izstāde “Mirklis dabā” un zivju grafikas izstāde “Vai tev jūra līdz ceļiem?”.

Uz tikšanos muzejā!

Foto: KNM 12.322

Kuldīgas pilsētas slimnīcas darbinieki izbraukumā pa Kuldīgu ar velosipēdiem 1939. gada 22. maijā. No kreisās otrais Arnolds Švāns, trešā Minna Rēdliha – sanitāre, astotā Vera Bergmane ( vēlāk Zaķe) – vecmāte.