KRĀŠŅĀS PEONIJAS KULDĪGAS NOVADA MUZEJĀ

KRĀŠŅĀS PEONIJAS KULDĪGAS NOVADA MUZEJĀ

10.06.2023. - 11.06.2023.

10. un 11. jūnijā Kuldīgas novada muzeja ekspozīcijā “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gs. sākumā” būs skatāma peoniju izstāde, kura veidota sadarbībā ar peoniju dārzu “Ziedoņi”. Aicinām baudīt ziedu krāšņumu un burvīgo smaržu!

Peoniju dārzs “Ziedoņi” var lepoties ar vienu no Latvijā lielākajām peoniju kolekcijām. Kolekcijā ir ap 400 šķirnēm un ir uzsākts selekcijas darbs jaunu šķirņu veidošanai. Peoniju stādi uz “Ziedoņiem” ceļo no tuvām un tālām valstīm – Amerikas, Francijas, Lielbritānijas, Austrijas, Nīderlandes un Latvijas kolekcionāriem.

Muzejā šobrīd apskatāmas ekspozīcijas – “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gs. sākumā” un vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums”, kā arī trīs izstādes – muzeja krājuma priekšmetu izstāde “Lai top gaisma!”, Martas Safonovas gleznu izstāde “Mirklis dabā” un zivju grafikas izstāde “Vai tev jūra līdz ceļiem?”.

Uz tikšanos muzejā!