"Klašu reitinga" čaklākie skolēni

"Klašu reitinga" čaklākie skolēni

29.09.2020.

Svinīgi paziņojam, ka noslēdzies konkurss “Klašu reitings”! Iepriekšējā mācību gadā skolas bija atsaucīgas un daudzi skolēni ar lielu interesi apmeklēja mūsu piedāvātās nodarbības.

Starp pilsētas skolu klasēm visčaklāk muzeju apmeklēja V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 8.c klase (fotogrāfijā), savukārt no Kuldīgas novada skolām visaktīvāk muzeja nodarbībās piedalījās Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centra 1.–5. klases, kā arī 6. un 8. klases skolēni.

Pavisam tuvu uzvarai bija Kuldīgas Centra vidusskolas 1.a un 1.b klase, Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centra 7. klase un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas 3.b klase.

Pateicoties “Stender’s picas” atbalstam, pirmās vietas ieguvēji saņēma 30 EUR dāvanu karti, ko kopā varēs iztērēt picērijā.

Apsveicam uzvarētājus un sakām lielu paldies ikvienai klasei, kas viesojās pie mums muzejā!

Uz tikšanos!