ĢIMEŅU PADARĪŠANA “TĒVA DIENA”

ĢIMEŅU PADARĪŠANA “TĒVA DIENA”

30.08.2023.

9. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem uz pasākumu ciklu “Ģimeņu padarīšana”.

Šoreiz pasākumu cikla “Ģimeņu padarīšana” tēma ir veltīta Tēva dienai un Eiropas kultūras mantojumu dienām.

Pasākumu cikla ietvaros ģimenes ar bērniem tiek aicinātas iziet “mīnu trasi” un pārbaudīt savas līdzsvara spējas kopā ar Kuldīgas skautiem. Kā arī būs iespēja papildināt savas zināšanas orientēšanās spēlē vecpilsētā “Kur Tu esi pieminekli?”.

Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, piedaloties dažādās radošās un izzinošās aktivitātēs.

Muzejā iespējams apskatīt pamatekspozīcijas “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”, kā arī Ata Jākobsona personālizstādi “Mirdzēšana” un makramē veidotājas Baibas Karoles un melnās keramikas meistares Madaras Atiķes darbu izstādi "Tumšā nakte baltā tīmeklī".

Ieeja muzejā un pasākumā bez maksas.

Tālrunis informācijai: 22015462