ĢIMEŅU EKSPEDĪCIJA “ČETRI GADALAIKI”

ĢIMEŅU EKSPEDĪCIJA “ČETRI GADALAIKI”

27.05.2023.

27. maijā plkst. 12.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt pasākumu ciklu “Ģimeņu ekspedīcija – četri gadalaiki”. Līdzdarbojoties ar muzeja speciālistiem, izzināsim četrus gadalaikus un ar tiem saistītās norises dabā Kuldīgas pilsētas dārza teritorijā.

Šoreiz ekspedīcijas tēmas “Četri gadalaiki” ietvaros būs iespēja iepazīt Ventas upes krastos dzīvojošos putnus, sadzirdēt to balsis, izpētīt Kuldīgas pilsētas dārzu kā senākos laikos tā mūsdienās, pārbaudīt savas zināšanas atjautības uzdevumos, uzzināt vairāk par dažādiem ziemas sporta veidiem, kā arī izkustēties un apgūt vingrinājumus savas veselības uzlabošanai.

“Ģimeņu ekspedīcija” ir Kuldīgas novada muzeja organizēts pasākumu cikls, kas norisinās divas reizes gadā – rudenī un pavasarī. Pasākuma laikā interesentiem tiek dota iespēja apvienot vēstures izzināšanu ar izklaidi un pastaigām brīvā dabā.

Tikšanās pie Kuldīgas novada muzeja.

Vēlama pieteikšanās, tālr. 22015462.

Dalība pasākumā bez maksas.