FOTOKLUBA “DIVAS UPES” FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE “KULDĪGAS ŠARMS”

FOTOKLUBA “DIVAS UPES” FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE “KULDĪGAS ŠARMS”

13.09.2023.

Kuldīgas novada muzejs aicina pasaulē, kurā vēsture, skaistums un kultūra saplūst skatienā caur objektīvu. Šī fotogrāfiju izstāde ļaus ielūkoties Kuldīgas sirdī un dvēselē, kā arī izzināt pilsētas unikālo raksturu, slēptos nostūrus, bruģētās ielas un burvīgos upes krastus.

Kuldīgas fotoklubs “Divas upes” šogad svin 10 gadu jubileju. 2013. gadā Kuldīgā tika radīts fotoklubs jeb fotoapvienība ar nosaukumu “Divas upes” – vieta, kur entuziastiskiem un aizrautīgiem fotogrāfiem nākt kopā, dalīties pieredzē, apgūt jaunas prasmes un radoši darboties fotogrāfijas žanrā.

Darbu autori: Antra Meike, Armands Tiļļa, Artis Gustovskis, Dagnija Grundberga, Indars Vētrājs, Inese Rudzika, Inga Ezeriete, Jānis Krasts, Jogita Kirsānova, Laima Gūtmane, Laura Vilerte, Oļģerts Visvaldis Grūbe, Rudīte Tiļļa, Sanita Miltoviča, Viktors Bērziņš, Vineta Blāķe.

Izstādes atklāšana Kuldīgas novada muzeja pirmajā stāvā 22. septembrī 17.00.

Izstādi varēs apskatīt no 22. septembra līdz 19. novembrim.

Ieeja muzeja izstāžu un ekspozīciju ēkā ir bez maksas.