DARBA LAIKA UN IEEJAS MAKSAS IZMAIŅAS

DARBA LAIKA UN IEEJAS MAKSAS IZMAIŅAS

01.11.2023.

Ja plāno apmeklēt muzeju, aicinām iepazīties ar izmaiņām maksas pakalpojumos un muzeja darba laikā.

Iestājoties neaktīvajai tūrisma sezonai, no 1. novembra izstāžu un ekspozīciju ēkā, jeb vēsturiskajā Bangertu villā, Pils ielā 5, Kuldīgā apmeklētājus gaidīsim no piektdienas līdz svētdienai no 10.00 līdz 18.00. Apmeklētāji grupās var pieteikties arī ārpus norādītajām darba dienām, pirms tam piesakot savu apmeklējumu pa tālruni 22015462. Arī izglītojošajām nodarbībām var pieteikties ārpus norādītajām dienām, zvanot pa tālruni 25462236.

Atvērtā krājuma ekspozīcija vēsturiskajā bankas ēkā Dzirnavu ielā 5, Kuldīgā apmeklētājiem pieejama no piektdienas līdz svētdienai no 10.00 līdz 18.00. Apmeklētāji grupās var pieteikties arī ārpus norādītajām darba dienām, pirms tam piesakot savu apmeklējumu pa tālruni 25435318. Arī izglītojošajām nodarbībām var pieteikties ārpus norādītajām dienām, zvanot pa tālruni 28879067.

No 28. oktobra gan izstāžu un ekspozīciju ēkā, gan atvērtā krājuma ēkā ir ieejas maksa:

• Ieejas biļete pieaugušajiem 4.00 EUR. Bērniem līdz 7 gadiem, novada izglītības iestāžu audzēkņiem, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti, ģimenēm ar Goda ģimenes karti, bāreņiem un represētajām personām (uzrādot apliecību) netiek piemērota ieejas maksa.

• Kombinētā ieejas biļete izstāžu un ekspozīciju ēkā un atvērtā krājuma ekspozīcijā pieaugušajiem 6.00 EUR.

• Ieejas biļete skolēniem (ārpus novada mācību iestādēm) un studentiem (uzrādot apliecību) 2.00 EUR.

• Kombinētā ieejas biļete izstāžu un ekspozīciju ēkā un atvērtā krājuma ekspozīcijā skolēniem un studentiem (uzrādot apliecību) 3.00 EUR.

• Ģimenes biļete (2 pieaugušie un bērni līdz 18 gadu vecumam) 10.00 EUR.

• Ekskursija muzejā gida pavadībā (līdz 25 cilvēkiem vienā grupā) 30.00 EUR.

Abās ēkās apmeklētāji var norēķināties gan ar skaidru naudu, gan veikt maksājumu ar norēķinu karti.

Uz tikšanos muzejā!

Vairāk par apmeklējumu https://www.kuldigasmuzejs.lv/apmekle