top of page

Muzejs 4. maija noskaņās


29.04.2021.

No 1. līdz 4. maijam Kuldīgas novada muzejs būs ietērpts 4. maija svētku rotā. Savukārt no 29. aprīļa muzeja mājaslapas sadaļā “Mājdaris” būs atrodamas vienkāršas idejas, kā kopā ar ģimeni sagatavoties Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībām.


Jaunākajā “Mājdarī” būs iespēja uzzināt, kā notika deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” pieņemšana latviešu tautai tik nozīmīgajā 1990. gada 4. maijā. Muzejs aicina iesaistīties visu ģimeni un kopā izzināt 4. maija notikumus, kā arī radīt svētku noskaņu mājās. Vairāk: www.kuldigasmuzejs.lv/mājdaris-4-maijs.


Muzejpedagoģe Sabīne Ernsone: “Katru gadu 4. maijā muzejā gaidām apmeklētājus un rūpējamies par svētku noskaņu. Lai arī šogad muzejs nav atvērts apmeklētājiem, vēlamies iepriecināt vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus, ļaujot katram garāmgājējam pie muzeja sajust 4. maija patriotisko garu un ielūkoties kuldīdznieku atmiņās. Ikreiz, muzejpedagoģijas nodarbībās stāstot skolēniem par valsts svētkiem un mūsu tautai nozīmīgiem vēstures notikumiem, ir patiess prieks, ka viņus tie interesē un saviļņo.”


Kuldīgas novada muzejs atgādina: lai ierobežotu Covid-19 izplatību, dodoties pastaigā pa muzeja teritoriju, ikvienam jābūt atbildīgam un jāievēro valstī noteiktie drošības pasākumi.

Comments


bottom of page