top of page

Aicinām priecāties par pavasari


14.04.2021.

Līdz ar pavasara atnākšanu pie Kuldīgas novada muzeja uzplaukusi akcija “Ielaid sirdī pavasari!”. Pie muzeja izvietotais fotorāmis un norādes aicina uzņemt fotogrāfijas, publicēt tās sociālajos tīklos un piedalīties konkursā. Savukārt stendā pie muzeja ieejas aplūkojama ekspresizstāde “Šarmantā Kuldīga”, kurā apkopotas gan muzeja krājuma fotogrāfijas, gan arī muzeja darbinieku iemūžinātās ainavas.


Lai piedalītos konkursā, jāseko muzeja teritorijā izvietotajām norādēm un kāda no uzņemtajām fotogrāfijām jāievieto savā feisbuka vai instagrama kontā, klāt pievienojot norādēs redzamās mirkļbirkas. Vienu no konkursa dalībniekiem iepriecināsim ar pārsteiguma balvu.


Muzeja sabiedrisko attiecību un izglītības nodaļas vadītāja Kristīne Āboliņa: “Gaidot pavasari, kopā ar kolēģiem tapa ideja par to, ka muzeja teritorijā mēs varētu radīt vidi, kas ikvienu garāmgājēju rosina priecāties par tikko atnākušo pavasari, uzņemt fotogrāfijas un piedalīties konkursā. Mēs ilgojamies pēc muzeja apmeklētājiem un gaidām to brīdi, kad atkal varēsim tikties klātienē. Kamēr tas nav iespējams, vēlamies aicināt cilvēkus priecāties par dzīves mazajiem niekiem un novērtēt to, kas mums ir.”


Esam padomājuši arī par tiem, kuriem šobrīd nepieciešami iedvesmojoši vārdi un uzmundrinājums. Akcijas laikā ikviens var paņemt to, kas visvairāk nepieciešams, izvēloties attiecīgo kastīti un paņemot kādu no tajā ievietotajiem aforismiem. Iespējams, kāda no izlasītajām atziņām iedvesmos pārmaiņām vai arī rosinās paskatīties uz dzīvi no cita skatpunkta.

Comments


bottom of page