top of page

Ģimeņu ekspedīcija


6.09.2021.

Septembrī Kuldīgas novada muzejs atklās jaunu pasākumu ciklu “Ģimeņu ekspedīcija”, kurā ģimenes kopā ar muzeja speciālistēm dosies brīvdabā un izzinās Kuldīgas vēsturi, katru reizi iepazīstot kādu interesantu pilsētas vietu, ielu vai maršrutu. 19. septembrī plkst. 12.00 muzejs aicina uz pirmo ekspedīciju, kurā kopā tiks izpētīta senās Goldingenas pils teritorija.


Ar vareno pili un tās tuvāko apkārtni saistās neskaitāmas leģendas. Pati pils, pilssarga namiņš, velvētais pagrabs, pils dzirnavas, pils valnis un Ventas rumba ir tikai daži no objektiem, kas tiks atklāti ekspedīcijas laikā. Tiks rastas atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kāpēc Kuldīgas zivis lido, un šķetinātas senās leģendas, kas apvijušas Goldingenas pili, savukārt Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons ģimenēm būs sagatavojis fizisku pārbaudījumu Pilsētas dārzā.


Ekspedīcija ilgs aptuveni stundu un divdesmit minūtes. Tā sāksies pie muzeja un norisināsies ārā, tāpēc pasākuma dalībnieki aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un tā, lai varētu pildīt uzdevumus, kuros ietvertas fiziskās aktivitātes.


Pasākumu cikla “Ģimeņu ekspedīcija” dalībnieki varēs uzzināt daudzus iepriekš nedzirdētus un interesantus faktus par Kuldīgu, tās namiem, ielām un iedzīvotāju dzīvi. Muzeja speciālistu vēsturisko stāstījumu katrreiz papildinās arī dažādi atraktīvi uzdevumi, kas ģimenēm ļaus gan izkustēties, gan jautri pavadīt laiku.


Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālr. 22015462. Apmeklētāju skaits ierobežots!


Ieeja pasākumā bez maksas.

Comments


bottom of page