Virtuālās izstādes

josla.png

Kuldīga un novads 100 gados

05.08.2019.

Virtuālā izstāde tapusi, veidojot Latvijas simtgadei veltīto izstādi "Kuldīga un novads 100 gados", kas Kuldīgas novada muzejā bija apskatāma 2018. gadā no 4. maija līdz 28. oktobrim. Šajā video redzamas unikālas muzeja krājuma fotogrāfijas, kurās iespējams iepazīt Kuldīgas pilsētu un novadu Latvijas valsts pastāvēšanas 100 gados – no 1918. līdz 2018. gadam. Katra fotogrāfija attēlo nozīmīgus notikumus pilsētas, novada un tā iedzīvotāju dzīvē, kā arī vēsta par cilvēka nozīmi valsts veidošanā, attīstībā un saglabāšanā.

josla.png

Kuldīga senāk un tagad

12.03.2019.

Virtuālajā izstādē "Senāk un tagad..." redzamās fotogrāfijas atklāj Kuldīgas pilsētvides stāstu, ļaujot skatītājam salīdzināt, kāda pilsēta bijusi senāk un kā tā mainījusies līdz 2018. gadam. Video pirmo reizi bija apskatāms Latvijas simtgadei veltītajā izstādē "Kuldīga un novads 100 gados", kuras apmeklētāji varēja iepazīt Kuldīgas un novada 100 gadu stāstu fotogrāfijās.

josla.png

Latvijas Tautas frontes Kuldīgas nodaļa

Izstāde veidota 2013. gadā

Kuldīgas novada muzejs sadarbībā ar Kuldīgas Galveno bibliotēku 2013. gadā izveidoja virtuālo izstādi Latvijas Tautas frontes Kuldīgas nodaļa, kas pieejama tīmekļa vietnē tautasfronte.kuldiga.lv/

 

Izstādē lasāmi un apskatāmi aptuveni 270 materiāli – raksti no periodikas un fotomateriāli par LTF Kuldīgas nodaļas vēsturi un rīkotajiem pasākumiem, kas sagrupēti pēc gadiem un svarīgākajiem notikumiem.

Projekts tika atbalstīts Kultūras Ministrijas konkursā „Par Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu organizēšanu"

tautas-fronte.jpg