Fotokonkurss "Kuldīdznieka Ziemassvētki"

23.11.2018


Ja esi kaislīgs fotogrāfs un sapņo, lai Tava fotogrāfija būtu apskatāma izstādē, Tev ir iespēja piedalīties fotokonkursā un iegūt unikālu iespēju būt vienam no astoņiem amatieru un profesionāliem fotogrāfiem, kuru darbi tiks eksponēti Kuldīgas novada muzeja fotoizstādē “Kuldīdznieka Ziemassvētki”.

Fotokonkursā var piedalīties ikviens, kura sirdslieta ir fotografēšana un kuram ir brīnišķīga ideja, kā iemūžināt Kuldīgu un kuldīdzniekus Ziemassvētku noskaņās. Fotokonkursa dalībniekiem līdz 5. decembrim jāiesūta viena vertikāli uzņemta fotogrāfija, kuru izvērtēs žūrijas komisija. Astoņas žūrijas izvēlētās fotogrāfijas tiks eksponētas izstādē “Kuldīdznieka Ziemassvētki” Kuldīgas novada muzejā.
 
Laikā no 14. decembra līdz 31. janvārim ikvienam būs iespēja nobalsot par izstādē skatāmajām fotogrāfijām sociālajā tīklā Facebook, spiežot “patīk”, un Kuldīgas novada muzeja Apmeklētāju centrā, klātienē apskatot izstādi. Fotokonkursa dalībnieks, kurš būs ieguvis vislielāko balsu skaitu, saņems simpātiju balvu – dāvanu karti no kafejnīcas “Tilts”. 
 
Fotogrāfijas līdz 5. decembrim lūdzam iesūtīt uz norādīto e-pastu: anita.balode@kuldiga.lv
 
Fotokonkursa dalībniekus lūdzam rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu: FOTOKONKURSA NOLIKUMS
www.kuldigasmuzejs.lv