top of page

Lai muzeja apmeklējums būtu drošs


10.11.2020.

Ievērojot valstī noteiktās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, informējam, ka no 9. novembra līdz 6. decembrim Kuldīgas novada muzeju atļauts apmeklēt tikai individuāli vai vienai mājsaimniecībai. Apmeklējuma laikā obligāti jālieto sejas maska vai sejas vairogs, izņemot bērnus vecumā līdz 13 gadiem.

Katrā muzeja ekspozīcijā un izstādē atļauts atrasties tikai vienam apmeklētājam vai mājsaimniecībai. Lai novērstu drūzmēšanos un starp apmeklētājiem tiktu ievērota 2 metru distance, muzejā tiek organizēta vienvirziena plūsma, tāpēc aicinām ievērot muzeja personāla norādījumus un sekot telpās izvietotajām norādēm. Ievērojot Ministru kabineta noteikumus, maksimālais cilvēku skaits ēkā ir 21 (ieskaitot muzeja personālu).

Ņemot vērā šībrīža situāciju valstī, Kuldīgas novada muzejā līdz 6. decembrim nenotiek ekskursijas, pasākumi un muzejpedagoģijas nodarbības, kā arī nav pieejami īpašie piedāvājumi – programma jaunlaulātajiem, dzimšanas dienas piedāvājums un citas svinības muzejā. Kuldīgas novada muzeja speciālisti, izņemot Apmeklētāju centru, apmeklētājus klātienē neuzņem. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties attālināti:

Kuldīgas novada muzejs aicina sabiedrību būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus, kā arī lūdz atlikt muzeja apmeklējumu cilvēkiem, kuriem ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.

Muzejā šobrīd apskatāma pamatekspozīcija “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”. Līdz 22. novembrim aplūkojama Ziedoņa muzeja un “Kartupeļu Lauka Radio” veidotā izstāde “Kur Zeme Tā”, savukārt līdz 25. aprīlim par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai muzejā apskatāma izstāde “Dvēseļu putenis”.

Muzeja darba laiks:

  • pirmdienās: slēgts,

  • otrdienās: no 12.00 līdz 18.00,

  • no trešdienas līdz svētdienai: no 10.00 līdz 18.00.


Ieeja muzejā un izstādēs bez maksas.Comments


bottom of page