Dāvinājums muzeja krājumam

07.10.2020.

Šogad mūsu novadniekam, gleznotājam, grafiķim, karikatūristam un grāmatu ilustratoram Indriķim Zeberiņam apritēja 138 gadi. Šim notikumam par godu augusta beigās viņa dzimtas pārstāvji pulcējās Snēpeles muižā, kur notika mākslinieka jubilejai veltīts multimediāls pasākums. I. Zeberiņa piemiņas istabā tika atklāta jauna ekspozīcija, kurā pieejamas arī dažādas interesantas spēles lieliem un maziem.

Rundāles pils restaurators Vilnis Līdaka, kura vecmāmiņa ir Zeberiņa māsa, mūsu muzeja krājumam uzdāvināja 1907. gadā rakstītu vēstuli, kurā I. Zeberiņš apraksta kādu vasaras nakts pastaigu. Šī vēstule ir liecība par viņa personību, tā ļauj sajust mākslinieka klātbūtni un atspoguļo laiku, kurā viņš dzīvojis.

Ieskaties vēstules fragmentā! Vai Tu vari izlasīt vecajā drukā rakstīto?

INFO.MUZEJS@KULDIGA.LV

TĀLR. 22015462
APMEKLĒTĀJU CENTRS

ADRESE