Izsludinām konkursu uz vakanto pētnieka amatu

02.09.2019.

Kuldīgas novada muzejs aicina darbā pētnieku

Kuldīgas novada pašvaldības (reģ. nr. 90000035590) iestāde “Kuldīgas novada muzejs” izsludina konkursu uz pētnieka amatu uz nenoteiktu laiku.

Mēs piedāvājam:

• darbu iedvesmojošā vidē;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • apmaksātas brīvdienas;
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;
  • iespēju apmeklēt apmācības un kursus.

No pretendenta sagaidām:

• pieredzi vēstures un/vai mākslas vēstures pētniecībā;
  • atsaucību, precizitāti un augstu atbildības sajūtu;
  • bakalaura grādu vēsturē vai mākslas vēsturē;
  • darba pieredzi ar iegūto izglītību saistītā jomā vismaz 1 gadu;
  • spēju atbildīgi un patstāvīgi veikt pētniecības darbu;
  • nozares teoriju un metožu pārzināšanu;
  • latviešu valodas zināšanas atbilstoši C līmeņa pirmajai pakāpei;
  • angļu, vācu vai krievu valodas zināšanas darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī.

Galvenie darba pienākumi:

• pētīt muzeja krājumu un tēmas, kas raksturo Kuldīgas novada vēsturi un kultūru no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām Latvijas un pasaules vēstures kontekstā;
  • izstrādāt pētījumus starptautiski atzīstamā teorētiskā un metodoloģiskā līmenī;
  • balstoties uz veiktajiem pētījumiem, sagatavot referātus, lekcijas, zinātniskas un populārzinātniskas publikācijas;
  • popularizēt materiālās un nemateriālās kultūras un vēstures vērtības, veidojot ekspozīcijas un izstādes, kā arī izmantojot citus ar muzeja darbību saistītus izglītošanas un popularizēšanas veidus;
  • atbilstoši savai kompetencei sniegt konsultācijas muzeja darbiniekiem un apmeklētājiem.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

• motivācijas vēstule;
  • CV (jānorāda pieredze pētniecībā);
  • izglītības dokumentu kopijas;
  • sertifikātu kopijas par cita veida apmācībām.

Darba laiks ir pilnas slodzes darbs no pirmdienas līdz piektdienai. Darba līgums tiek slēgts uz nenoteiktu laiku. Darba atalgojums 811 EUR bruto.

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi muzejs@kuldiga.lv līdz 2019. gada 27. septembra plkst. 18.00. Informācija pa tālr. 27025463.