Svētku sajūtas radīšana ar Santu Kļavu

25.04.2019.

Tuvojas 4. maija svētki, kuros pie svinīgi uzklāta galda satiekas visa ģimene. 29. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 20.00 Kuldīgas novada muzejs aicina apmeklēt radošo darbnīcu, kurā būs iespējams uzzināt par galda klāšanas tradīcijām un izveidot savu galda noformējumu, saņemot noderīgus padomus no ziedu un sajūtu dizaineres Santas Kļavas.

Par galda dekorēšanu S.Kļava saka tā: "Vai svētki ir iedomājami bez skaisti klāta galda? Manuprāt, nē, jo skaisti klāts galds ir tas, kas svētkus padara vēl īpašākus. Skaisti trauki, ziedi, salvetes, dekori, mazi elementi un detaļas - tā es redzu galdu. Zaļumi vai ziedu lapiņas katram uz šķīvja, salvetes sasietas vieglos mezglos…Galdu var veidot dažādi - gan tematiski pieskaņotu pasākumam, gan arī izdekorēt to, ļaujoties domu lidojumam un savu sajūtu plūdumam - galvenais, lai ir gandarījums un prieks par rezultātu. Tad nu arī es vēlos jums parādīt kādu skaistu knifiņu, lai galds izskatītos vēl labāk. Kopā veidosim galda klājumu dažādos stilos - gan klasisku, gan mazliet eksotiskāku, nebaidoties izmantot arī nepierastus elementus. Bet pats galvenais - pavadīsim skaistu novakari burvīgajās Kuldīgas novada muzeja telpās, runājot, apmainoties ar viedokļiem un veidojot skaistus galda klājumus kopā."

Ieejas maksa: 5 EUR

UZMANĪBU!

Vietu skaits ir ierobežots. Rezervācija, zvanot pa tālruni 63350179.

FOTO GALERIJA