Ģimeņu padarīšana – Lieldienas

29.03.2019

14. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”.

Tuvojoties svētkiem, šoreiz radošās darbnīcas tēma būs Lieldienas. Vecāki kopā ar bērniem varēs izveidot savu kustīgo Lieldienu zaķi, veidot groziņu, kurā Lieldienu rītā salikt atrastās oliņas, kā arī izveidot pavasarīgu mūzikas instrumentu olas formā. Radošajā darbnīcā būs iespēja pieskarties pavasarim, to sataustot, savukārt, izspēlējot orientēšanās spēli muzejā, bērni varēs atrast Lieldienu zaķa noslēpto dārgumu.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, piedaloties dažādās radošās un izzinošās aktivitātēs.

Muzejā iespējams apskatīt pamatekspozīcijas “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas Zīmēšanas katedras pasniedzēju darbus.

Ieeja muzejā un pasākumā bez maksas.

Tālrunis informācijai: 63350179

© Kuldīgas novada muzejs / 2017