Ģimeņu padarīšana - iepazīsti armiju

14.10.2018.

14. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem uz radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”, lai šoreiz labāk iepazītu karavīra ikdienu. Ikvienam būs iespēja pielaikot īstu karavīra apģērbu, izmēģināt ekipējumu. Bērni kopā ar vecākiem varēs pārbaudīt savus spēkus fiziskās aktivitātēs, savukārt radošajā darbnīcā būs iespēja izgatavot savu armijas lidmašīnas modelīti.

Lai labāk iepazītu karavīru ikdienu, izstādē “Armija. Mākslas foto” būs iespēja apskatīt profesionālu karavīru fotogrāfijas, kas tapušas, atrodoties misijās un militārajās mācībās. Izstādes fotogrāfiju autori ir divi karavīri, profesionāli fotogrāfi – virsseržants Gatis Indrēvics un seržants Ēriks Kukutis, kuri Nacionālajos bruņotajos spēkos dienē jau 16 gadus un savu aicinājumu atraduši ne tikai militārajā karjerā, bet arī foto mākslā. Izstāde pārsteidz apmeklētājus ar fotogrāfiju neierasto rakursu, ielūkojoties armijas ikdienā.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai.

Kuldīgas novada muzejā skatāmas pastāvīgās ekspozīcijas – “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā” un vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums”. Muzejā skatāmas izstādes – “Kuldīga un novads 100 gados” un “Armija. Mākslas foto”. 

Ieejas maksa: 1.50 EUR pieaugušajiem
1.00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
Pirmskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas

Tālrunis informācijai: 63350179

FOTO GALERIJA

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017