Aktivitātes un nodarbības skolēniem 2018./2019. mācību gada I semestrī

03.09.2018

2018./2019. mācību gada 1. semestrī Kuldīgas novada muzejs piedāvā radošas un izzinošas nodarbības un aktivitātes skolēniem visās vecuma grupās.

Pirmskolas vecuma bērni ir aicināti iepazīt un izzināt 20. gs. 20., 30. gadu dzīvesveidu ar dziesmām, dejām, spēlēm un ģērbšanos nodarbībā "Piedzīvojums pagātnē!”. Nodarbībā “Vēstures detektīvs” pamatskolas skolēniem būs Iespēja pētīt un analizēt vēstures avotus un atklāt mūsu novadnieka dzīvesstāstus. Savukārt, 1.-5. klašu un 10. klašu skolēni ir aicināti uz saliedējošām aktivitātēm nodarbībā “Sveiki, mani klasesbiedri!”.

Kuldīgas novada muzejs piedāvā izzinošas aktivitātes, apmeklējot Latvijas simtgadei veltītas izstādes. Nodarbībā "Dziesmu un deju svētku stāsts" skolēniem būs iespēja iepazīt Dziesmu un deju svētku vēsturi, repertuāru un novadu tautastērpus, savukārt nodarbībā “Latvija-armija-Tu” skolēni varēs vairāk uzzināt par Latvijas armijas ikdienu un tās nozīmi valsts veidošanā, kā arī iejusties karavīra lomā. Izstādē "Kuldīga un novads 100 gados" skolēniem caur spēles elementiem būs iespēja uzzināt interesantus faktus par Kuldīgas un novada simtgades vēsturi.

Pedagogiem, sadarbojoties ar muzejpedagogu, ir iespēja vadīt novada macības un citu priekšmetu mācību stundas muzeja vidē.

Plašāk par piedāvājumu:  Skolu kalendārs

 

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017