Ģimeņu padarīšana - Tēva diena

31.08.2018
9. septembrī plkst. 11.00 – 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem uz radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”, lai kopā svinētu Tēva dienu. Radošajā darbnīcā bērni aicināti laiku pavadīt kopā ar savu tēti, gatavojot lidojošo pūķi un atslēgu piekariņus, veidojot jaukas dāvanas tētim un svinot svētkus visiem kopā.
 
Tēva diena ir svētki, kas veltīti tēva lomas godināšanai ģimenē un sabiedrībā. Tēva dienas sākumi meklējami 20. gadsimta sākumā Amerikas Savienotajās Valstīs, kur to sāka atzīmēt, lai pievērstu uzmanību tēva lomai bērnu audzināšanā.
 
Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai.
 
Kuldīgas novada muzejā skatāmas pastāvīgās ekspozīcijas – “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā” un vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums”. Muzejā skatāmas izstādes – “Kuldīga un novads 100 gados” un gleznotājas un grafiķes Lolitas Zikmanes darbu izstāde “Lolita Zikmane. Grafika un gleznas. Viss ir viss.”
 

 

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017