Ģimeņu padarīšana - Mātes diena

13. maijā 11.00 – 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem uz radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”, lai kopā svinētu Mātes dienu. Lai svētkos iepriecinātu katrs savu māmiņu, radošajā darbnīcā gatavosim dāvanas, svētku dzērienus un jauki pavadīsim laiku kopā.

Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki par godu māmiņām. Mātes dienā tiek sveiktas ne tikai māmiņas, bet arī vecmāmiņas. Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908. gadā ASV, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa, godinot savu māti, rīkoja baznīcu dievkalpojumus.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai.

Kuldīgas novada muzejā skatāmas pamatekspozīcijas – vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums” un ekspozīcija “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā”. Muzejā skatāmas izstādes – “Kuldīga un novads 100 gados”, čella virtuozam Kārlim Davidovam 180 gadu jubilejā veltīta izstāde “Čella stīgu pavēlnieks Kārlis Davidovs” un izstāde “Sērkociņu kastītes lietišķā etiķete”.

Ieejas maksa: 1.50 EUR pieaugušajiem
1.00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
Pirmskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas

Tālrunis informācijai: 63350179

Vairāk informācijas par Kuldīgas novada muzejā skatāmajām izstādēm: http://www.kuldigasmuzejs.lv/s44/izstades/

© Kuldīgas novada muzejs / 2017