Ģimeņu padarīšana - zivis

15.aprīlī 11.00 – 16.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt radošo darbnīcu “’Ģimeņu padarīšana”. Šoreiz tēma izvēlēta “Zivis”. Iedvesmojoties no Kuldīgas novada muzejā skatāmās izstādes “Venta – saimnieciski nozīmīgā un iedvesmojošā”, radošajā darbnīcā iepazīsim dažādas zivis, makšķerēsim, veidosim kuģīšus, ko vēlāk palaist upē, krāsosim, fotografēsimies un jauki pavadīsim laiku kopā.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai.

Kuldīgas novada muzejā skatāmas pamatekspozīcijas – vēstures ekspozīcija “Kuldīga pirms mums” un ekspozīcija “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā”. Muzejā skatāmas izstādes – “Kuldīgas amatu piederumi”, čella virtuozam Kārlim Davidovam 180 gadu jubilejā veltīta izstāde “Čella stīgu pavēlnieks Kārlis Davidovs” un izstāde par Ventas upi Kuldīgā un tās apkārtnē 20.gadsimtā “Venta – saimnieciski nozīmīgā un iedvesmojošā”.

 

Ieejas maksa: 1.50 EUR pieaugušajiem
1.00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem
Pirmskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas

Tālrunis informācijai: 63350179

Vairāk informācijas par Kuldīgas novada muzejā skatāmajām izstādēm: http://www.kuldigasmuzejs.lv/s44/izstades/

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017