Ģimeņu padarīšana - tikšanās ar mākslinieci un rakstnieci Irinu Ošleju

11. martā 11.00 – 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”, kuras ietvaros plkst. 12.00 notiks tikšanās ar mākslinieci un grāmatas “Ezītis Jurucis” autori Irinu Ošleju.

Tikšanās reizē uzzināsim, kā tapa jaunā grāmata "Ezītis Jurucis”, kurā iekļauti vairāki aizraujoši stāsti. Aicināsim piedalīties asprātīgās spēlēs, zīmēt, lasīt, veidot savu pasaku un jauki pavadīt laiku kopā "Ģimeņu padarīšanā".

Māksliniece un stāstu autore Irina Ošleja piedāvā iepazīties ar simpātisku un zinātkāru prātnieku Ezīti Juruci. Ezītis Jurucis ir draudzīgs, viņš dzīvo tepat blakus un dalās savās pārdomās ar ežiem un visām citām Dabas radībām. Šo stāstu tēli tapa, iedvesmojoties no reālām personām un viņu piedzīvojumiem. Grāmatā apkopotus stāstus autore ir bagātīgi ilustrējusi ar zīmējumiem, lai tie uzrunātu gan lielu, gan mazu lasītāju.

Mākslinieces darbi bijuši skatāmi dažādās izstādēs Latvijā – Marka Rotko Mākslas centrā, Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Jūrmalas Mākslinieku namā, kā arī citviet pasaulē – Austrijā, Itālijā, Igaunijā.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai.

 

Laipni gaidīsim sākumskolas vecuma bērnus kopā ar vecākiem.

 

Ieejas maksa: 1,50Eur pieaugušajiem
                         1Eur skolēniem, studentiem, pensionāriem
                         Pirmskolas vecuma bērniem bez maksas

Tālrunis informācijai: 63350179

Seko līdzi Ezīša Juruca piedzīvojumiem sociālajā tīklā Facebook: https://www.facebook.com/EzitisJurucis/

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017