Helēnas Heinrihsones un viņas audzēkņu izstāde “Gleznotājas” Kuldīgas novada muzejā

Līdz 3.augustam Kuldīgas novada muzejā skatāma gleznu izstāde “Gleznotājas”. Izstādē skatāmi pazīstamās gleznotājas Helēna Heinrihsones un viņas audzēkņu – Jolantas Ozollapas, Anitas Putniņas, Anitas Biedriņas, Ievas Balodes un Kristīnes Skrastiņas – darbi.

Muzejs ar mākslinieču grupu uzsāka sadarbību 2015. gada vasarā, kad kopīgi tika veidota pirmā izstāde. Sadarbība turpinājās arī pagājušajā vasarā. Un arī šogad tapusi jauna darbu sērija, kas apmeklētājiem muzeja telpās būs skatāma līdz 3. augustam.

Iespēja izstādīties Kuldīgas novada muzejā ir stimuls mērķtiecīgi, gada laikā, veidot jaunu darbu kolekciju. Katrai no dalībniecēm arvien noteiktāk veidojas savs rokraksts, savs tēmu loks. Papildinot vienai otru, kļūst interesantāka, bagātāka izstādes ekspozīcija,” par izstādi stāsta pašas gleznotājas.

Foto no izstādes atklāšanas: http://www.kuldigasmuzejs.lv/id553/izstades-gleznotajas-atklasana