Muzikāls salonvakars ar dziesminieku Kārli Kazāku

23.11.2018.

06.11.2018

23. novembrī plkst. 18.00 Kuldīgas novada muzejs aicina uz muzikālu salonvakaru ar dziesminieku Kārli Kazāku. Gluži kā pagājušajā gadsimtā, Bangerta villas viesiem būs iespēja veldzēties mūzikas skaņās, baudot saviesīgas sarunas patīkamā gaisotnē muzeja salonā.

Latviešu mūziķis un komponists Kārlis Kazāks ir vairāku soloalbumu un divu šūpuļdziesmu albumu bērniem autors, spēlējis grupās “Dull Doll” un “Oceanfall”, rakstījis  mūziku teātru izrādēm, LTV raidījuma “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku” veidotājs un vadītājs, projekta „Velomūzika” iedvesmotājs un dalībnieks. 

Iespējams, ka pirmo reizi Tu mani uz skatuves sastapi 1994. gadā. Bet, var gadīties, ka toreiz Tevis vēl nebija. Vai ir kāda nozīme tam, cik albumus esmu ierakstījis un kādās grupās esmu spēlējis? Manuprāt, nozīme ir tam, ko Tu izdari ar mūziku, kas caur mani ir nonākusi pie Tevis.”  /Kārlis Kazāks/

Kuldīgas novada muzejs ar prieku atdzīvina 20. gs. salonvakaru tradīciju, kur autentiskā vidē un patīkamā kompānijā gūt kulturālu baudījumu.

 

Ieejas maksa: 5 EUR (cenā iekļauti atspirdzinoši dzērieni un uzkodas)

Vietu skaits ir ierobežots. Rezervācija, zvanot pa tālruni 63350179.

Paldies par lielo atsaucību! Diemžēl visas vietas jau rezervētas.

© Kuldīgas novada muzejs / 2017