Izstādes "Armija. Mākslas foto" atklāšanas pasākums 29. septembrī plkst. 12.30-18.00

18.09.2018

Kuldīgas novada muzeja teritorijā 29. septembrī, izstādes "Armija. Mākslas foto" atklāšanas dienā, no plkst. 12.30 līdz 18.00 notiks daudzveidīgas un izzinošas aktivitātes sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Sabiedroto bruņotajiem spēkiem.

Aicinām sestdienas pēcpusdienu pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem, iesaistoties 45. Kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu, profesionālā dienesta un Sabiedroto spēku karavīru un skautu rīkotajās aktivitātēs! Būs iespēja apskatīt militāro tehniku un ieročus, piedalīties izdzīvošanas skolā kopā ar skautiem. Izmēģināt spēkus virvju trasē un iemācīties siet noderīgus mezglus. Sacensties, metot granātu un šaujot mērķī. Jaunieši, kuriem interesē militārā karjera, varēs vairāk uzzināt par apmācības iespējām un ielūkoties karavīra ikdienā.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sasildīties pie ugunskura, baudot zupu armijas lauka virtuvē un paša ceptu skautu maizīti.

Izstādes “Armija. Mākslas foto” svinīgajā atklāšanā muzeja 3. stāvā plkst. 13.00 apmeklētājiem būs iespēja tikties ar izstādes fotogrāfiju autoriem – virsseržantu Gati Indrēvicu un seržantu Ēriku Kukuti, un pārstāvjiem no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Izstāde “Armija. Mākslas foto” sniedz unikālu iespēju ieraudzīt mūsdienu Nacionālo bruņoto spēku ikdienu karavīra acīm. Muzejā no 29. septembra līdz 2. decembrim būs skatāmi divu karavīru, profesionālu fotogrāfu Gata Indrēvica un Ērika Kukuta darbi, kuri neatstās vienaldzīgus ne militārās, ne mākslas jomas cienītājus. Fotogrāfijās redzami Latvijas armijas karavīri un viņu ārvalstu kolēģi mācībās, kā arī izpildot darba pienākumus, gatavi jebkurā brīdī atdot dzīvību par savu tautu un valsti.

Izstāde ir veidota kā veltījums Latvijas valstij simtgadē, akcentējot Nacionālo bruņoto spēku nozīmi valsts pastāvēšanā un drošības nodrošināšanā. 

Ieeja pasākumā un izstādē bez maksas.

Plašāk par izstādi: "Armija.Mākslas foto"

Foto galerija

 

© Kuldīgas novada muzejs / 2017