Tikšanās ar grāmatas "Pirts zinības" autori Gitu Balodi

18.07.2018

26. jūlijā plkst.17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina uz tikšanos ar sertificētu pirtnieci Gitu Balodi, grāmatas "Pirts zinības" autori. Interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk par latviešu pirts tradīcijām, skaistumkopšanu un aromterapiju pirtī, pirtsslotu veidiem un to sagatavošanu, kā arī par citu tautu pirts tradīcijām.

Gita Balode, būdama sertificēta pirtniece, regulāri ir saskarsmē ar cilvēkiem. Viņas tiešais darbs izvēlēts atbilstošs autores personībai, grāmatā “Pirts zinības” apkopotas darbā iegūtās zināšanas un pieredze par pirti. Autore apraksta latviešu pirts tradīcijas un skaistumkopšanas iespējas pirtī. Viņa detalizēti apraksta pirtsslotu veidus un pielietojumu, kad izmantot bērzu zaru slotu, kad ozolu vai kāda cita koka zaru pirtsslotas. Aromterapija arī vērā ņemama procedūra, ko ir vērts izmēģināt pirtī, ja ir tāda iespēja. Noslēgumā autore pievēršas latviešu pirts salīdzinājumam ar citu tautu pirtīm, ar ko tā atšķiras un kādas latviešu pirtij piemīt priekšrocības.

Ieeja bez maksas