Kuldīgas novada muzeja piedāvājums pilsētas svētku “Dzīres Kuldīgā” laikā

19.07.2018.

Kuldīgas pilsētas svētku “Dzīres Kuldīgā” laikā no 19. līdz 22. jūlijam muzejā skatāma:

Pamatekspozīcija “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”.

Gleznu izstāde “Satikšanās”, pazīstamās mākslinieces Helēnas Heinrihsones un viņas audzēkņu – Anitas Putniņas, Anitas Biedriņas, Jolantas Ozollapas, Kristīnes Skrastiņas, Nika Jaunzema, Nikas un Ilzes Stīveres – darbu izstāde.

Fotogrāfiju izstāde “Kuldīga un novads 100 gados”. Izstāde vēsta par Kuldīgas pilsētu un novadu Latvijas valsts pastāvēšanas 100 gados, akcentējot cilvēka nozīmi valsts veidošanā, attīstībā un saglabāšanā. Katrā izstādes fotogrāfijā ir apslēpts stāsts par nozīmīgiem notikumiem pilsētas, novada un tā iedzīvotāju dzīvē. Muzeja apmeklētājiem ir iespēja paņemt līdzi un pievienot muzeja fotogrāfiju albumam sev, savai ģimenei vai dzimtai nozīmīgu fotogrāfiju. Muzejs piedāvā uz izstādē izvietota projektora apskatīt arī savus līdzi paņemtos diapozitīvus.

Muzeja īpašais piedāvājums svētku laikā:

• “Atvērtā balkona diena” piektdien, 20. jūlijā, plkst. 11.00-17.00. Muzeja balkons būs atvērts apmeklētājiem, kur varēs baudīt ne tikai dabas skaistumu, bet atvilkt elpu no dienas steigas, iemalkot glāzi atspirdzinoša vasaras dzēriena, fotografēties un ļauties nesteidzīgām sarunām.
  • Bērnu radošais stūrītis ”Radi savu gleznu pats!” 21. un 22. jūlijā plkst. 10.00-18.00.

Muzeja darba laiks pilsētas svētkos: 10.00 -18.00.

Ieejas maksa: skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 EUR, pieaugušajiem – 1,50 EUR

Pilsētas svētku "Dzīres Kuldīgā" programma: