Piedalies izstādes "Kuldīga un novads 100 gados" veidošanā

Kuldīgas novada muzejā  atklāta izstāde “Kuldīga un novads 100 gados”, kurā muzeja apmeklētājs nav tikai vērotājs, bet ir arī izstādes veidotājs.

Lai padarītu mūsu kopīgo veltījumu Latvijai simtgadē krāšņāku un stāstu par Kuldīgas novada vēsturi pilnīgāku, muzejs piedāvā apmeklētājiem iesaistīties izstādes papildināšanā un ievietot speciāli izstādei veidotā albumā viņiem, viņu ģimenei vai dzimtai svarīgas fotogrāfijas.

Kopīgi izveidotais fotogrāfiju albums “Kuldīga un novads 100 gados. Kuldīgas novada iedzīvotāju un viesu veltījums Latvijas valstij simtgadē” tiks iekļauts Kuldīgas novada muzeja krājumā, tādējādi saglabājot to nākamajām paaudzēm.

Līdz ar to muzejs aicina tos, kuri vēlas bagātināt stāstu par Kuldīgu un novadu, kā arī papildināt un saglabāt liecības par, viņuprāt, nozīmīgiem notikumiem, paņemt uz izstādi līdzi fotogrāfiju ielīmēšanai albumā.

Interesants vēstures stāsts nav tikai valstiski nozīmīgi notikumi, katrs cilvēks un viņam svarīgas atmiņas veido kopējo, krāšņo vēstures ainu!

Vairāk par izstādi:http://www.kuldigasmuzejs.lv/id685/kuldigas-novada-muzeja-bus-skatama-izstade-%E2%80%9Ckuldiga-un-novads-100-gados%E2%80%9D-veltijums-latvijas-valstij-simtgade