Lido zivis Kuldīgas novada muzejā

Sestdien, 28. aprīlī, 11.00 – 16.00 Kuldīgā norisināsies 14. pavasara palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”. Svētku laikā pieejama plaša kultūras un aktivitāšu programma, kur katrs kuldīdznieks un pilsētas viesis atradīs sev piemērotāko. Visas dienas garumā unikāli vimbu augstlēkšanas skati būs vērojami uz Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas.

Kuldīgas novada muzejs piedāvā aktivitātes ikvienam svētku dalībniekam:

10.00 – 12.00 muzeja 3.stāvā Kurzemes stāstnieku festivāla “Zivzup” ietvaros, tikšanās ar stāstnieku Norbertu Koberu (Vācija) un kalēju NinuHedenfeldi (Zviedrija).

11.00 – 16.00 muzejā un pagalmā:

• “Zivju mēri”-  iespēja konvertēt savu augumu vimbās;
  • “Sausā zivju ķeršana”- makšķerēšana bez ūdens;
  • zivju krāsošanas darbnīca “Mālē zivi pats!”.

10.00 – 18.00 muzejā skatāmas izstādes:

• “Čella stīgu pavēlnieks Kārlis Davidovs”;
  • “Venta – saimnieciski nozīmīgā un iedvesmojošā”.

22.30 brīvdabas kino “GoldingenKnightCinema” sezonas atklāšana – latviešu filma visai ģimenei "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru".

Kuldīgas novada muzejs apmeklētājiem būs atvērts 10.00 – 18.00. Ieeja bez maksas.