Muzikāls salonvakars ar Līvu Blūmu

16.03.2018.

16. martā 18.00 Kuldīgas novada muzejs ielūdz uz muzikālu salonvakaru ar mūziķi Līvu Blūmu.

Līdzīgi kā gadsimtu atpakaļ, būs iespēja veldzēties mūzikas skaņās, uzzināt ko jaunu par mūzikas radīšanas procesu un baudīt saviesīgas sarunas patīkamā gaisotnē.

Salonvakara programma:

No 17.30 viesu sagaidīšana;

18.00 muzikāls baudījums –  Līvas Blūmas klavierspēle un stāstījums

18.30 saviesīgas sarunas, uzkodas un dzērieni

18.50 muzikāls baudījums –  Līvas Blūmas klavierspēle un stāstījums

Līva Blūma studē kompozīciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Semestri pavadījusi Zalcburgas Mozarteum universitātē, Līva sāka aktīvi interesēties par improvizāciju mūzikā. Šajā salonvakarā klausītāji tiks iepazīstināti ar improvizācijas vēsturi un pamatprincipiem, kā arī dažādām netradicionālām klavierspēles tehnikām.

Kuldīgas novada muzejs ar prieku atdzīvina 20. gs. salonvakaru tradīciju, kur autentiskā vidē un patīkamā kompānijā gūt kulturālu baudījumu.

Ieejas maksa 3.50 Eur

Vietu skaits ir ierobežots. Rezervācija zvanot pa tālruni 63350179.