IZSLUDINĀM KONKURSU UZ VAKANTO PĒTNIEKA AMATU

Kuldīgas novada muzejs aicina darbā pētnieku

Kuldīgas novada pašvaldības (reģ. nr. 90000035590) iestāde “Kuldīgas novada muzejs” izsludina konkursu uz vakanto pētnieka amatu.

Prasības:

• Bakalaura grāds vēsturē.
  • Darba pieredze ar iegūto izglītību saistītā jomā vismaz 1 gads.
  • Spēja atbildīgi un patstāvīgi veikt pētniecības darbu atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, Eiropas Savienības tiesību normām un starptautiskajām Konvencijām.
  • Nozares teoriju un metožu pārzināšana.
  • Prasme ikdienas darbā lietot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, kā arī izmantot nozares specifikai atbilstošus informācijas avotus.
  • Latviešu valodas zināšanas atbilstoši C līmeņa pirmajai pakāpei.
  • Angļu, vācu vai krievu valodas zināšanas darba pienākumu veikšanai nepieciešamajā līmenī.
  • Sadarbības un komunikācijas prasmes, spēja argumentēt savu viedokli, strādāt individuāli vai komandā.
  • Vēlme pastāvīgi pilnveidot darba pienākumu izpildei nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Galvenie darba pienākumi:

• Pētīt muzeja krājumu un tēmas, kas raksturo Kuldīgas novada vēsturi un kultūru no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām Latvijas un pasaules vēstures kontekstā.
  • Izstrādāt pētījumus starptautiski atzīstamā teorētiskā un metodoloģiskā līmenī.
  • Balstoties uz veiktajiem pētījumiem, sagatavot referātus, lekcijas, zinātniskas un populārzinātniskas publikācijas.
  • Popularizēt materiālās un nemateriālās kultūras un vēstures vērtības, veidojot ekspozīcijas un izstādes, kā arī izmantojot citus ar muzeja darbību saistītus izglītošanas un popularizēšanas veidus.
  • Atbilstoši savai kompetencei sniegt konsultācijas muzeja darbiniekiem un apmeklētājiem.

Konkursa pretendentiem jāiesniedz:

• Motivācijas vēstule;
  • CV;
  • Izglītības dokumentu kopijas;
  • Sertifikātu kopijas par cita veida apmācībām.

Dokumentus lūdzam iesniegt elektroniski sūtot uz e-pasta adresi muzejs@kuldiga.lv vai Kuldīgas novada muzeja Apmeklētāju centrā, Pils ielā 5 līdz 2018. gada 19. martam plkst. 18.00. Informācija pa tālr. 27025463.