Svētku nedēļa Kuldīgas novada muzejā

Kuldīgas novada muzejs sveic svētkos un aicina svinēt Latvijas svētkus visiem kopā!

11. novembris 10.00 – 17.00, ieeja bez maksas
17. novembris 10.00 – 17.00
18. novembris 10.00 – 17.00, ieeja bez maksas

18. novembrī visas dienas garumā muzeja apmeklētāji tiek aicināti sildīties ar tēju un siltām domām, rakstot novēlējumus Latvijai un tās iedzīvotājiem.

Kuldīgas novada muzejā skatāmas pamatekspozīcijas - “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20.gs. sākumā” un vēstures ekspozīcija „Kuldīga pirms mums”, kā arī divas izstādes - arheoloģijas izstāde “Atrasts”, kas veidota kā saruna ar arheologu Mārtiņu Lūsēnu, kura pārraudzībā notikuši daudzi izrakumi, arheoloģiskā uzraudzība Kuldīgā un tās apkārtnē, un mākslinieka, grafiķa Indriķa Zeberiņa jubilejas izstāde “Snēpelnieka sapņojums”.

Vairāk informācijas par izstādēm: http://www.kuldigasmuzejs.lv/s44/izstades/

Savukārt 4.-12. klašu audzēkņi no 13. līdz 17.novembrim aicināti piedalīties nodarbībā “Latvijas simboli” par godu Latvijas dzimšanas dienai.
Vairāk informācijas par muzejpedagoģisko nodarbību: http://www.kuldigasmuzejs.lv/id597/muzejnodarbiba-%E2%80%9Clatvijas-simboli%E2%80%9D

Kuldīgas novada muzejs izsludina fotokonkursu “Mana Latvija ir”

Svinot Latvijas 99. gadadienu, Kuldīgas novada muzejs aicina kuldīdzniekus un pilsētas viesus iesūtīt fotogrāfijas, kurās notverta Latvijas sajūta - daba, vecmāmiņas pīrāgi, bērnu čalas, katram no mums tas ir kas cits. Dalīsimies savā Latvijas sajūtā un svinēsim svētkus kopā!

Attēlus lūdzam iesūtīt e-pastā info.muzejs@kuldiga.lv līdz 10. novembrim, tie tiks publicēti Kuldīgas novada muzeja facebook.com lapā.  Lapas apmeklētāji no 10.  līdz 14.  novembrim varēs izteikt savas simpātijas. Astoņas bildes, kas būs guvušas vislielāko atzinību, no 15. novembra līdz 15. decembrim, tiks izstādītas Kuldīgas novada muzeja apmeklētāju apkalpošanas centrā. Izstādīto bilžu autori iegūs garšīgas un siltas balvas, ko sarūpējis Kuldīgas novada muzejs un muzeja sadarbības partneri.