“Ģimeņu padarīšana” - arheoloģija

15.oktobrī 11.00 – 17.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt radošās darbnīcas “Ģimeņu padarīšanā”.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā  “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai. Šoreiz tēma būs arheoloģija. Apskatot arheoloģijas izstādi “Atrasts”, būs iespēja piedalīties foto orientēšanās spēlē, meklējot paslēpušos burtus, izveidot pašiem savu fosilijas gabaliņu, kā arī iepazīt arheoloģiskos slāņus.

2015.gada nogalē Kuldīgas novada muzejs aizsāka radošo darbnīcu pasākumu “Ģimeņu padarīšana”, kurā ģimenes ar bērniem tiek aicinātas caur dažādām aktivitātēm izzināt vēsturi.

Ieejas maksa: 1.50 Eiro pieaugušajiem

1 Eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem

Pirmskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas

Tālrunis informācijai 63350179